Espaco Brava
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Espaco Brava Φοζ ντο Ιγκουασού έχει άνετη τοποθεσία, και διαθέτει βεράντα και πισίνα. Αυτή η βίλα με 2 μπάνια με θέα στον κήπο, προσκαλεί τους επισκέπτες να επισκεφθούν το Τζαμί Omar Ibn Al-Khattab, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Υπάρχουν επίσης στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.
Η βίλα Espaco Brava διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και έχει τραπεζαρία για αυτοεξυπηρέτηση. Η κουζίνα επίσης διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, μαγειρικά σκεύη. Panificadora Pingo Doce βρίσκεται σε απόσταση μόλις 400 μέτρων. Το αεροδρόμιο Καταρράκτες Ιγκουάσου απέχει 5. Από αυτή την παραθεριστική κατοικία, ενώ η στάση λεωφορείων Mane Garrincha-Joao Batista Frigola βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με τα πόδια.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η βίλα Espaco Brava έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η βίλα Espaco Brava μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Καταρράκτες Ιγκουάσου από η βίλα Espaco Brava;
Η βίλα Espaco Brava απέχει 5 χλμ. από το Καταρράκτες Ιγκουάσου. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Espaco Brava;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Espaco Brava με το κατοικίδιο ζώο σας.